0
Obecnie
w kolejce
0 min
Przybliżony
czas oczekiwania

Jeśli nie masz rezerwacji a brakuje wolnych miejsc możesz zapisać się do kolejki.
W tym celu udaj się do naszego „szefa kolejki” lub podaj swoje imię i numer telefonu, a powiadomimy Cię o wolnym miejscu.

Kolejka obowiązuje tylko na terenie restauracji. 

Po 5 minutach od wysłania smsa zapraszamy do stołu kolejne towarzystwo a Twoja kolejka zostaje przesunięta o dwie pozycję w dół. 

Liczba osób
-
1
+
W przypadku towarzystw większych niż 4 osoby
czas oczekiwania może być nieco dłuższy
Dodaj do kolejki
Jeśli nie masz rezerwacji a brakuje wolnych miejsc możesz zapisać się do kolejki. W telefonie musisz zezwolić na udostępnienie swojej lokalizacji, w tej chwili nasz kucharz Cię nie widzi :(
Prawdopodobnie nie jesteś w pobiżu restauracji, albo nie masz włączonej usługi lokalizacji na swoim urządzeniu.
ponów
0 min
Przybliżony
czas oczekiwania
W kolejce:
0

Dobry drink umili Tobie czas oczekiwania – zapraszamy do baru w Ogrodzie zimowym.

Jako, że większość stołów jest 4-osobowa a nie wszystkie stoły można połączyć, zastrzegamy możliwość wpuszczenia poza kolejnością mniejszego towarzystwa, jeśli akurat zwalnia się stół mały, którego nie można połączyć w większy.

Podobnie w wyjątkowych sytuacjach, gdy zwalnia się duży stół a nie przewidujemy w najbliższym czasie innego, zastrzegamy możliwość wpuszczenia poza kolejnością większego towarzystwa przed mniejszym (tylko, jeśli jest następne w kolejce).

Podany czas oczekiwania na stół jest orientacyjny. Kolejka obejmuje przede wszystkim stoły w Szklanej pergoli i Altanie. Stoły w Głównym budynku i Ogrodzie zimowym podlegają głównie rezerwacji.

Kolejka obowiązuje tylko na terenie restauracji.

Po 5 minutach od wysłania smsa zapraszamy do stołu kolejne towarzystwo a Twoja kolejka zostaje przesunięta o dwie pozycje w dół. 

Na pewno chcesz zrezygnować z kolejki? Tak Nie
Rezygnuj
Stolik gotowy:
Udaj się do kelnera