Aktualności

11.08.2020

Recenzja - Madame Edith

Bardzo miła recenzja i super zdjęcia na blogu Madame Edith, który jest dla nas często inspiracją. Wzięliśmy z niego m.in przepis na naszego fondanta czekoladowego :)

Zapraszamy do lektury:
https://madameedith.com/restauracje-kawiarnie/ewa-zaprasza-restauracja/

czytaj dalej
07.05.2020

Kosze piknikowe v2

Wprawdzie nie możemy jeszcze ugościć Państwa u nas w restauracji ale możemy zaprosić na spacer. Pogoda ostatnio dopisuje, warto więc wyrwać się za miasto - u nas wciąż jeszcze spokojnie i dość pusto a zatem i bezpiecznie.
czytaj dalej
15.04.2020

Potrawy z dowozem do domów

Wszystko wskazuje na to, że niestety jeszcze przez kilka najbliższych tygodni nie będziemy mogli Państwa do siebie zaprosić. Dlatego też, zachęceni bardzo dużym zainteresowaniem tegoroczną akcją wielkanocną postanowiliśmy zaproponować Państwu nasze dania z dowozem do domów również po świętach.

czytaj dalej
30.11.2019

Gault & Millau 2020

Kolejna uroczysta gala z okazji premiery polskiej wersji prestiżowego przewodnika gastronomicznego Gault & Milleau za nami. Tym razem niestety nie udało się nam uczestniczyć w samej uroczystości więc nie mamy zdjęć naszej szefowej kuchni na ściance ;(. Jest to już szósta edycja tego przewodnika w Polsce i szósta nasza w nim obecność.

czytaj dalej
27.11.2019

Koncert Etnos Ensamble

Kolejny koncert w Ogrodzie Zimowym za nami.
Tym razem gościliśmy mój ulubiony polski zespół - Etnos Ensamble. Było magicznie.

 
czytaj dalej